«ПАРКЕТЧИК  - мастер по ПОЛАМ» В Киеве и Области

Дорогие Друзья.  Знакомимся!  Я  - ПАРКЕТЧИК,  проработавший мастером по полам всю свою жизнь.  Рад видеть Вас на моём сайте, где  у каждого есть возможность посмотреть, почитать, оценить  мои работы с деревянными  полами,  и позвонить мне на телефоны за детальной консультацией.  Я Уверен что Мы всегда сможем  договорится по стоимости моих УСЛУГ, поскольку работаю сам и от етого цена за мою работу самая низкая в Киеве и Области.  ЗВОНИ  СЕЙЧАС.

LOFT. Фрезеровка, Шлифовка, Полировка цементного - -бетонного пола с покрытием. В стиле ЛОФТ.

   СТИЛЬ "ЛОФТ" (видео)    - подивитись відео на каналі в  ЮТУБ.

050 770 80 59, 067 983 53 12, 093 754 78 25.

Шановні Друзі. Сьогодні настав час швидких змін в різних течіях. І у стилістиці ПІДЛОГИ також прийшли зміни.  Зараз кожна людина прагне до мінімалізму в своєму побуті з дуже багатьох причин. І Фінансова сторона у цьому відіграє далеко не останню роль.

Отже. Одразу ж до справи. Я та мої майстри пропонуємо Вам зробити надійну підлогу в стилі ЛОФТ.  Що це означає?  Уявімо, що у вас залита бетонна стяжка,  чи бетонна плита, чи цементна, цементно-піщана стяжка,  одним словом - бетонна підлога. Що ж ми пропонуємо? 

Є пару напрямків, коли бетонне покриття можна перетворити в красиву рівну міцну  блискучу бетонну підлогу. Спочатку ми в любому випадку , фрезеруємо бетонне покриття , якщо звісно там е великі перепади, горби,  та бетонні випуклості.  Можна звісно залити самовирівнюючу суміш та порівняти бетонну поверхню. Але проце трохи згодом. Так ось, після фрезеровки ми шліфуємо поверхню плоскошліфувальною машиною , фрезами. , доводячи бетонну стяжку чи бетонну плиту до гладкості.  Усі наявні цілини та тріщини ми шпаклюємо. При шліфовці бетону - ми проходимо де-кілька етапів, міняючи зеристість самих фрез з великих на маленькі, тим самим доводячи  бетон до блиску. В перідах ми скроплюємо поверхню скріплючою та отверджуючою рідиною. Уже в кінці ми поліруємо бетонну підлогу войлоком. В результаті - бетон перетворюється в мрамор. )) Дуже красива картинка. Це найдорожчий варіант  роботи. Він коливається  в межах - від 500 грн. за м.кв.    ... але є одне але. Можна не доводити до такого блиску бетонну підлогу. Не витрачати  гроші на матеріали, на фрези які дорого коштують, та на  робочу силу, якій потрібно оплатити цей труд. Тоді ціна в поливину може упасти.  - десь в районі від 300 грн. за м.кв. Адже в гаражі, або в промислових приміщеннях, в цеху, в магазині, на складі,  - не треба мраморної підлоги. Хочу сказати що ціну можна сформувати лише після виїзду на обєкт. Також залежить ціна від обємів.

Ще один варіант підлоги в стилі ЛОФТ. Це бетонну стяжку вирівняти самовирівнюючою сумішшю. Потім відшліфувати  цю стяжку зняти всі дефекти та горби. Також обовязково обезпилити та  зняти промишлене молочко, так зване. Тоді покрити або краскою по бетону в два слоя, або отверджувачами в пЯть слоїв, довівши стяжку до блиску. Для краси можна застосувати промислові чіпси. Така робота буде коштувати від 200 грн м.кв., також ціна залежить , як я уже казав від обЄму, вартості матеріалів, та Ваших конкретних побажань що до кінцевого результату бетонної підлоги

. ЗВОНІТЬ зараз!!! )

 

теги

Лофт, стиле лофт,  фрезеровка бетонного, шлифовка бетонного, полировка бетонного, пола, стяжки, цементной стяжки,  под мрамор, мраморный пол,  упрочнитель на стяжку, сделать цементный пол, наливной пол, в гараже, в офисе, на складе, промышленный пол,  в складском помещении, на складе, в магазине, в подвале, LOFT. Стиль лоф, фрезерування бетону на підлозі, шліфування бетону, поліровка бетону, поліровка стяжки, шліфовка стяжки,  під Лофт, наливна підлога, скріпити стяжку,  в києві, Київська область, складські приміщення, на складі, цементно-піщану стяжку,  порівняти стяжку, цементна підлога з покриттям,  налевные полы, отвердитель на стяжку, пошлифовать и покрыть стяжку , снять молочко с стяжки и покрыть лаком, смессью, смеси для бетонного пола. в Киеве и Киевской области.